Küünetehnika

GEELKÜÜNED  
Geelküünte paigaldamine 39 €
Geelküünte hooldus 20-25  €
Oma küünte katmine geeliga 25 €
Ühe küüne parandamine 3.50 €
Püsilakk 20 €

  • KÜÜNEMAALINGUD
  • KÜÜNEKIVID
  • KÜÜNE DISAIN
  • LAKKIMINE

Kui jääd oma küünte kasvatamisega jänni on ehk õige aeg pöörduda küünetehniku juurde.

Geelküünte paigaldamisel ja hooldamisel on ainuõige kasutada õppinud küünetehniku abi. Ise geelküüsi paigaldades ja eemaldades võib küüsi kahjustada ning professionaali pandud küüned kestavad reeglina kauem. Valesti liimimisel võivad jääda õhuvahed, mille kaudu võib küüne alla minna vesi ja mustus, mis omakorda võivad põhjustada põletikke, küüneseent ja küüne värvuse muutumist. Salongis on ohud miinimumini viidud. Küüntele tehakse suurt kahju ka siis, kui ise geelküüsi eemaldada.

Mida võiks teada:

  • Kõikidel geelküüntel püsib ka kehvema kvaliteediga lakk väga hästi peal. Laki eemaldamiseks tuleks kasutada atsetoonivaba lakieemaldajat. Arvestada tuleb, et poetoode ei pruugi sobida, kuna võib sisaldada mitmesuguseid keemilisi lisandeid, mis kahjustavad ja pehmendavad geelküüsi– nii , et osta tasuks see kindlasti salongist. Ehkki mõned firmad pakuvad spetsiaalseid lakke kunstküüntele, sobivad tegelikult kasutamiseks kõik küünelakid.
  • Perfektse tulemuse nimel tuleb käia korrapäraselt hoolduses ning kodus peaks õlitama küüneümbrusnahka ja väljakasvavat küüneosa.Hoolduses käimise sagedus sõltub geelküünte tüübist, küüne kasvamise kiirusest ja muidugi ka sellest, kuidas neid hoitakse. Loomulikult saab tugevama geelküüne tüübi korral ka nt aia- ja majapidamise-töid teha, soovitavalt küll kindaid käte kaitseks kasutades.
  • Üldiselt on geelküüned ilmastikukindlad, ent mõnda tüüpi geelküüned võivad reageerida suurtele temperatuurikõikumistele.